Щодо участі у науково-практичній конференції «Науково-практичне забезпечення розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад»!

Романенко Євген Олександрович та Чаплай Ірина Віталіївна прийняли участь у науково-практичній конференції «Науково-практичне забезпечення розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад», що відбулася 24 жовтня 2016 року в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Конференція організована з метою поглиблення теоретико-методологічних засад опрацювання інноваційних управлінських підходів у практиці управління місцевим розвитком, в умовах децентралізації, формування та функціонування об’єднаних територіальних громад.

Конференція проходила у формі заочного обговорення проблемних питань розвитку та співробітництва об’єднаних територіальних громад на сайті Дніпропетровського регіонального інституту державного управління при Президентові України.

Під час заходу основними напрямами обговорення стали:

  • проблеми організації процесів об’єднання територіальних громад, подальшого їх становлення та розвитку;

  • нормативно-фінансове забезпечення співробітництва об’єднаних територіальних громад;

  • подолання соціально-економічних наслідків, що виникають в процесах розвитку й співробітництва;

  • застосування конструктивних підходів, моделей та управлінських технологій для формування стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад;

  • застосування громадського моніторингу та контролю за розвитком об’єднаних територіальних громад, осмислення першого досвіду та уроків, тощо.

Примітною рисою цієї конференції стало не тільки те, що вона була організована із залученням державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, але й, головним чином, те, що її учасники значну увагу приділили нагальним для суспільства, для пересічних громадян, практичним аспектам кадрового забезпечення управління розвитком об’єднаних територіальних громад.

Дізнайтесь більше на сайті: http://www.dridu.dp.ua/

 

2016_10_19_4