Щодо надання інформації

Головам Відокремлених підрозділів Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСАМБЛЕЯ ДОКТОРІВ НАУК З ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ»

Шановні колеги!

         На сьогодні, громадська організація «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» (далі – Асамблея) міцно стоїть на позиціях одного із провідних інформаційно-аналітичних ресурсів в галузі державного управління. Інформація подається на сайті Асамблеї у відкритому доступі та висвітлює ключові актуальні питання галузі державного управління, чим забезпечує активну інформаційну підтримку міжнародних та вітчизняних наукових спільнот. У нас, постійно, з’являється та оновлюється інформація про науково комунікативні заходи, новини з життя наукової спільноти, публікації з актуальних питань публічного управління та ін.

         Динаміка відвідувань сайту, з кожним роком, невпинно збільшується. Стабільним ядром відвідувачів є викладачі, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, докторанти, аспіранти, експерти, які пов’язані з питаннями публічного адміністрування.

        Беручи до уваги вищезазначене, запрошую Вас та членів Ваших відокремлених підрозділів тісніше з нами співпрацювати, надсилати інформацію щодо наукової, творчої діяльностей, для її розміщення на сайті. Надана інформація сприятиме налагодженню контактів між науковцями у галузі державного управління та пошуку необхідної інформації.

         Розміщення інформації є безкоштовним.

         Усі контакти здійснюються електронною поштою: [email protected]

         Заздалегідь вдячний.

 

 

З повагою,

Президент Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління,

завідувач кафедри публічного адміністрування  МАУП,

д-р. наук з держ. упр., професор,

Заслужений юрист України     Є.О. Романенко