У п’ятницю, 15 березня 2019 року Президент Асамблеї Євген Олександрович Романенко взяв участь у засіданні клубу «Елітарна світлиця» на тему «Вища школа, наука та культура в програмах кандидатів у Президенти України»

IMG_5844

 

У п’ятницю, 15 березня 2019 року Президент Асамблеї Євген Олександрович Романенко взяв участь у засіданні клубу «Елітарна світлиця» на тему «Вища школа, наука та культура в програмах кандидатів у Президенти України».

Гостею заходу була кандидат у Президенти України Юлія Володимирівна Тимошенко.

Під час заходу були обговорені сучасні напрями розвитку системи освіти в Україні. Учасники висловили різні пропозиції щодо розширення  міждержавного співробітництва України у галузі освіти, серед яких: взаємне збільшення квот студентів для обміну на  навчання та стажування; залучення кадрів високого рівня з-за кордону у важливі державні проекти, навчальні заклади, лабораторії; поширення електронних нововведень та ІТ-інновацій при збереженні сформованих національних традицій та національної ідентичності тощо.

У своєму виступі Є.О. Романенко відзначив необхідність створення спільних міжнародних освітніх програм і відповідних бізнес проектів. Також, він доповів про основні аспекти міждисциплінарних зусиль представників соціально-гуманітарного знання навколо вирішення теоретичних і практичних проблем публічного управління, пов’язаних із змінами, що їх переживає спільний європейський простір.

IMG_5856

 

IMG_5854

 

IMG_5846

 

IMG_5851