Творчі сторінки життя Асамблеї

1_(1)

 

Оскільки Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління та особливо Євген Олександрович Романенко сприяють удосконаленню та просуванню корисних проектів у сферу державного управління, було висловлено подяку Євгену Івановичу Максимову – директору Міжнародного фестивалю аматорського кіно “Кінокімерія”, голові громадської організації “Фестиваль КІНОКІМЕРІЯ”, офіційному представнику Україна в Міжнародному союзі непрофесійного кіно (UNICA) при UNESCO, члену Національної спілки а кінематографістів України – за благородну місію підтримки вітчизняного кіномистецтва та обдарованої молоді.
Ось уже більше десяти років в м.Херсоні проводиться міжнародний кінофестиваль “Кінокімерія”. Його девіз: «Заради життя на Землі!» Фестиваль “Кінокімерія” – це щорічний конкурсний спеціалізований фестиваль кіно і відео фільмів, створених аматорами не тільки України, а й таких країн як Білорусь, Ізраїль, Франція, Естонія, Корея, Австрія, Болгарія і ін. Одна з цілей цього заходу – це об’єднання талановитої та ініціативної молоді, для якої кіномистецтво є способом втілення своєї життєвої позиції. Фестиваль пройшов довгий шлях до міжнародного визнання. Вперше він відбувся в 2006 році, коли приїхало 40 учасників, які представили 60 робіт. У 2007 році він вже став Всеукраїнським, а з 2008 року – Міжнародним. У 2009 році в м Гданськ (Польща) на конгресі, проведеному UNICA – Міжнародне об’єднання кіно, член офіційного ради UNESCO, кінофестиваль “Кінокімерія” стає дійсним членом від України. З цього моменту саме “Кінокімерія” отримала ексклюзивне право формувати спеціальну програму кращих аматорських фільмів від України для участі в престижному Міжнародному фестивалі аматорського кіно “UNICA”.
Таким чином, програма з кращих вітчизняних кіноробіт для показу за кордоном формується ексклюзивно в результаті жорсткого відбору саме на фестивалі, що проводиться Херсонської громадською організацією “Кінокімерія” (голова правління – Євген Іванович Максимов), управлінням культури Херсонської обласної державної адміністрації, комунальним підприємством «Кіновідеопрокат» (директор – Євген Максимов), а також за підтримки державного агентства України з питань кіно та Національної спілки кінематографістів України.
З метою підтримки талановитої молоді організаторами “Кінокімерія” і міським управлінням культури з був заснований спеціальний кінофестиваль для школярів “Кінокалейдоскоп”, метою якого стала підтримка обдарованих дітей та юнацтва, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей учнів шкіл міста, виховання толерантності, шанобливого ставлення до культурної спадщини батьківщини і любові до своєї землі, своєї Вітчизни.
Практично кожна школа міста представила на суд глядачів і журі свої роботи в номінаціях “Моя країна – Україна!” і “З ювілеєм, рідне місто!”
Потрібно відзначити, що хлопці творчо підійшли до розкриття теми історії міста, історії українського козацтва. Були й ігрові фільми, і навчальні, навіть один мультиплікаційний, що є доказом того, що в нашій країні зростає талановита молодь.
Всі учасники отримали призи. Дипломантам були вручені колекційні монети із зображенням Івана Миколайчука.
Переможці були нагороджені цінними призами: бездротовими акустичними колонками JBL Charge 3, укладеними в водонепроникний корпус. Завдяки можливості бездротового підключення до трьох пристроїв одночасно, кожен по черзі зможе поділитися з друзями своїми улюбленими музичними композиціями. Посилений прогумований корпус у поєднанні з обробкою з високоміцного тканого матеріалу дозволяє, за словами виробника, пережити будь-які активні пригоди без шкоди для зовнішнього вигляду і працездатності колонки. Завдяки вбудованому акумулятору можна в разі необхідності продовжити час роботи мобільного телефону або планшета. Крім того, JBL Charge 3 може використовуватися в режимі гучного зв’язку, завдяки вбудованому мікрофону з системою шумо- і ехо подавлення.
У наш складний час такі призи служать стимулом для хлопців проявляти свої творчі здібності та потяг до знань.

 

 

DSC_7205

 

 

 

DSC_7199

 

 

 

DSC_7190

 

 

 

DSC_7171