Пішла з життя Науменко Раїса Андріївна знана українська вчена, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету …

Naymenko

 

Пішла з життя Науменко Раїса Андріївна знана українська вчена, доктор наук з державного управління,  професор, професор кафедри публічного управління та адміністрування Київського національного торговельно-економічного університету.

У 1994 р. Раїса Андріївна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук у Національній академії педагогічних наук України. У 2013 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління на тему «Державне регулювання розвитку позашкільної освіти в Україні» у Національній академії державного управління при президентові України. 

Раїса Андріївна мала на рідкість широкий діапазон наукових інтересів,  була автором більше 100 наукових праць з державного управління. Викладала дисципліни: «Публічне управління», «Адміністративний  менеджмент», «Менеджмент».

Науменко Р.А. була виключно безкорисливою, доброзичливою і чуйною людиною. Для неї була характерною, перш за все, відданість своїй справі, вміння працювати з повною самовіддачею.

Пам’ять про неї, як вчену, збережеться у її працях, а, як про людину, яка гідно пройшла свій життєвий шлях – в пам’яті всіх, кому пощастило знати її особисто.

Колектив Асамблеї співчуває рідним та близьким Раїси Андріївни з приводу непоправної втрати…

 

Картинки по запросу горящая свеча гиф