Під егідою Міжрегіональної Академії управління персоналом вийшов друком понятійно-термінологічний словник «Церковні терміни»

IMG_5934

Під егідою Міжрегіональної Академії управління персоналом вийшов друком понятійно-термінологічний словник «Церковні терміни». Автори словника – відомі українські вчені: доктор наук з державного управління, професор Євген Олександрович Романенко; кандидат юридичних наук, доцент Ростислав Георгійович Щокін;  доктор теології, доцент Діонісій Мартишин та доктор наук у галузі економіки Анатолій Іванович Богданенко. Це одне з перших видань такого роду в нашій країні – практична енциклопедія для початківців членів Церкви. Словник допоможе розібратися в основних питаннях православної віри, церковних святах і таїнствах, дати основні уявлення про богослужіння, одяг священнослужителів, літургічне приладдя, структуру церковної ієрархії.
Словник підготовлений для молодих людей, учнів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, які свідомо обрали не тільки майбутню професію, але і готуються вступити в самостійне  життя і  починають свій церковний шлях.
Вітаємо із виходом такого важливого видання та бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!

З повагою,

Колектив Асамблеї.

 

Похожее изображение