Підписано Меморандум про співпрацю між ГО «ВАДНД» та медіа-платформою Дедлайн

          0001 (2)

        Громадська організація «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» (далі – ГО «ВАДНД») активно співпрацює із засобами масової інформації, медійними та громадськими організаціями з питань висвітлення актуальної інформації з розвитку державного управління.

         15 лютого 2018 року підписано Меморандум про співпрацю між ГО «ВАДНД» та медіа-платформою Дедлайн.

        Від імені ГО «ВАДНД», Меморандум підписав Президент, Романенко Євген Олександрович, від медіа-платформи Дедлайн   – Співзасновники Горбачов Дмитро Миколайович та Стельмахова Олександра Миколаївна.

        Дедлайн   – медіа-платформа для засобів масової інформації в Україні, що має полегшити роботу журналістам зі збору фактури для новин та активізувати пошуки нових експертів, щоб створювати цікавіші новини навіть у маленьких регіонах нашої держави. На платформі вже працюють експерти з Національного антикорупційного бюро України, Верховної Ради України, Київської Єпархії, Незалежної медіа-профспілки України, медіа бізнесу, інвестиційних груп, журналісти 1+1, ICTV, Старлайт та інші. 

         У рамках Меморандуму, планується сприяти розв’язанню ключових проблем журналістики в Україні, бажаючи активізувати (мотивувати) державні та приватні засоби масової інформації, навіть у маленьких регіонах; стимулювати зацікавленість в дослідженнях засобів масової інформації та комунікації, особливо, в галузі науки державного управління, де робота недостатньо розвинена; здійснювати обмін досвідом та інформацією з питань розвитку сучасної науки та права, вивчення проблемних питань щодо становлення системи права, його ролі та місця в українській державній системі.