Підписано Договір про співпрацю між ГО «ВАДНД» та факультетом журналістики Казахського національного університету імені аль-Фарабі

                                   

          Громадська організація «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» (далі – ГО «ВАДНД») активно співпрацює з міжнародними науково-дослідними, освітніми установами.

           Підписано Договір про співпрацю між ГО «ВАДНД» та факультетом журналістики Казахського національного університету імені аль-Фарабі.

            Від імені ГО «ВАДНД», Договір підписав Президент, Романенко Є.О., від факультету журналістики Казахського національного університету імені аль-Фарабі – Декан, Медеубек Сагатбек.

            Факультет журналістики Казахського національного університету імені аль-Фарабі вважається провідним навчальним закладом, що його діяльність визнана не тільки на всьому просторі СНД, а й у світовому науковому співтоваристві. Більш ніж за 75 років свого існування, факультет підготував 16 тисяч кваліфікованих фахівців, для різних видів ЗМІ, які досягли вершин професіоналізму. Вони – інтелектуальна еліта країни.

           У рамках Договору, планується здійснювати професійне, наукове співробітництво, спрямоване на вивчення і узагальнення потреб, запитів і досягнень галузей науки, в інтересах соціально-економічного та правового розвитків України і Казахстану з метою сприяння формуванню і відтворенню виробничого, інтелектуального потенціалів науки, зміцнення міжнародного іміджу України і Казахстану.