«Проблемы социально-экономического развития на современном этапе и пути их решения» ( 24 червня 2016 року, Грузія (Батумі))

24 червня 2016 року в Грузії (Батумі), в Регіональній Академії Менеджменту, в зв’язку з Міжнародним Днем Моряка, відбулася міжнародна науково-практична конференція «Проблемы социально-экономического развития на современном этапе и пути их решения», партнером якої виступила Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління.

Мета конференції – активізація наукового мислення щодо продукування та ефективного вирішення проблем соціально-економічного розвитку, у відповідності до ідей сучасного суспільства.

На конференції було представлено близько 100 доповідей науковців з усіх регіонів Казахстану, Сполучених Штатів Америки, а також ряду країн Європи (ФРН, Україна, Білорусь) і Азії (Індія, Ізраїль, Грузія, Киргизстан).

Робота конференції проходила в наступних секціях:

 1. Технічні науки (математика, техніка, технології, енергетика,
  будівництво, механіка, інформатика)
 2. Природні науки (фізика, хімія, біологія, сільське господарство, екологія,
  медицина, геологія, географія)
 3. Гуманітарні науки (філологія, філософія, історія, мистецтвознавство,
  культурологія)
 4. Соціальні науки (психологія, педагогіка, андрагогіка, соціологія,
  політологія, правознавство)
 5. Економічні науки (економіка, фінанси, менеджмент, державне
  управління, маркетинг, туризм).

Учасники конференції представляли свої  матеріали у формі презентацій, проектів, що включали наукову розробку з представленням слайдів, реклами, відеокліпів, анімації та інше.

Від Асамблеї у конференції взяли участь Президент – Романенко Євген та учений секретар – Чаплай Ірина, які виступили з доповіддю на тему: «Creation of research center for institutional development of public administration on the ways of improving of the system of public administration in Ukraine».

Матеріали конференції будуть опубліковані в журналі «Інноваційна економіка і управління».

Дізнайтесь більше інформації на сайті: http://www.regionacadem.org/

96c01417dd99a870ead9ce40b563f10d