З нагоди Дня будівельника, очільник Міністерства розвитку громад та територій України – Олексій Чернишов нагородив Голову Відокремленого підрозділу громадської наукової організації «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» у м. Києві Орденом «За заслуги» І ступеня

1

Громадська наукова організація «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» багата своїми скарбами – талановитими вченими, світочами науки та освіти! Кожна така особистість немов промінь сонця, що осяює все навколо і дає розквітнути професійним справам і оточенню.

З нагоди Дня будівельника, очільник Міністерства розвитку громад та територій України – Олексій Чернишов нагородив Голову Відокремленого підрозділу громадської наукової організації «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» у м. Києві, доктора наук з державного управління, професора – Олександра Непомнящого Орденом «За заслуги» І ступеня. Орден «За заслуги» I ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності. До нагороджених орденом «За заслуги» прирівнюються особи, нагороджені Почесною відзнакою Президента України. Особи, нагороджені Почесною відзнакою Президента України, іменуються кавалерами ордена «За заслуги» і зберігають право носіння вручених їм знаків Почесної відзнаки Президента України. 

Колектив громадської наукової організації сердечно вітає шанованого Олександра Михайловича Непомнящого!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги у подальших кроках до успіху, довголіття! Нехай Ваші плани і мрії збуваються, людська повага буде подякою Вам за плідну працю, уміння творити добро, а майбутнє ознаменується досягненнями, успіхом і моральним задоволенням від Вашої плідної роботи на благо розвитку освіти та науки України.