За підтримки ГО “ВАДНД” та видавничої групи “Наукові перспективи” у міжнародному видавництві (Чехія) вийшов друком # 8(15) 2022 журналу «Věda a perspektivy»

⚡Шановні науковці!⚡

🖇 За підтримки ГО “ВАДНД” та видавничої групи “Наукові перспективи” у міжнародному видавництві (Чехія) вийшов друком # 8(15) 2022 журналу «Věda a perspektivy».

🖇 Авторами часопису є науковці, практики, здобувачі вищої освіти, для яких журнальні шпальта стали місцем для апробації результатів наукових досліджень, обміну фаховим досвідом та творчих пошуків у різних галузях науки.

🖇У виданнi Ви познайомитеся із: аналізом теоретичних засад проблем когнітивної сфери у дітей дошкільного віку в науковій психолого-педагогічній літературі; вивченням взаємозв’язку пізнавальних процесів як структури когнітивної сфери дітей дошкільного віку;  розкриттям технології Mind-fitness як засобу розвитку когнітивної сфери у дітей дошкільного віку.

🖇 З метою отримання більш детальної інформації про журнал, будь ласка, завітайте на сайт видання: http://perspectives.pp.ua/index.php/vp/index

🖇 За друкованими екземплярами звертатися, будь-ласка, на пошту: [email protected]

 

 

391874D8-BF81-4EA0-B77B-54F338FEEF9D

 

9EA1CF3A-C1CE-4E24-99CF-CED94B136C0D