Вітаємо Романенка Євгена Олександровича, завідувача кафедри публічного адміністрування Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Міжрегіональної академії управління персоналом з нагородженням Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом

               

         Романенка Євгена Олександровича, завідувача кафедри публічного адміністрування Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Міжрегіональної академії управління персоналом, Президента Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого юриста України нагороджено Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом.

            Шановний Євгене Олександровичу, ми високо цінуємо Ваші заслуги, досягнення в розвитку української держави та її народу. Ваші знання, життєвий досвід, мудрість і цілеспрямованість дозволяють Вам вирішувати важливі та далеко не легкі питання.

          Вітаємо Вас з нагородженням та бажаємо здоров’я, благополуччя,  невичерпної енергії, натхнення, нових творчих, професійних планів та подальшої успішної роботи на благо українського народу.

 

З повагою,

Колектив Асамблеї