Дорогі колеги.
Вітаю вас із Благовіщенням Пресвятої Богородиці.
Бажаю вам здоров’я, щастя, невичерпного оптимізму, мудрості і терпіння, правильних рішень і перспективних проектів, надійних помічників і люблячих близьких!
Миру і безхмарного неба!
Нехай, на протязі всього життя, вас супроводжують удача та успіх!
Зі святом.
З повагою,
Президент Всеукраїнської Асамблеї
докторів наук з державного управління Є.О. Романенко




