Вітання Президента Асамблеї колективу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова із 95-річчям!

Похожее изображение

Колективу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова!

 

 

  Щиро вітаю колектив Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, в особі Ректора Бабаєва Володимира Миколайовича, із 95-річчям!

     95 років – значний відрізок часу і поважний вік. За цей період, з невеликого Всеукраїнського Технікуму Комунального Господарства, виріс потужний навчальний та науковий заклад, що впевнено розвиває міжнародне співробітництво і примножує позитивний імідж України у світі!

    Багато вчених і викладачів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, тисячі його випускників зробили гідний внесок у розвиток української та світової науки, стали активними дослідниками та творцями державного управління України. Мені приємно відмічати, що колектив, за роки свого існування, підготував багато висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють на різних посадах та у найрізноманітніших сферах життєдіяльності, як в Україні, так і далеко за її межами.

          Щиро бажаю Вам, шановний Володимире Миколайовичу, і Вашому колективу міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, успіхів, натхнення та оптимізму.

        Хай Вам щастить на нелегкому і почесному професійному шляху!

     Переконливих Вам наукових та творчих здобутків, в ім’я українського народу!

 

          З повагою,

Президент,                

д-р. наук з держ. упр., професор,

Заслужений юрист України                Є.О. Романенко