Вітаємо колег із виходом у світ навчального посібника «Державно-громадянське партнерство у сфері соціального розвитку»

         Картинки по запросу нові книги

 

          Вийшов з друку навчальний посібник «Державно-громадянське партнерство у сфері соціального розвитку» Голови Одеського відокремленого підрозділу Асамблеї, доктора наук з державного управління, професора, Драгомирецької Н.М. та членів Одеського відокремленого підрозділу Асамблеї, кандидата наук з державного управління, доцента, Піроженко Н.В.,   кандидата наук з державного управління, доцента Матвєєнко І.В.

          Посібник рекомендований до друку Вченою радою Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (Протокол № 215/7-2 від 30 червня 2017 р.).

          Рецензентами посібника є провідні вітчизняні фахівці з державного управління: Романенко Є. О., доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України; Лахижа М.І., доктор наук з державного управління, професор; Лопушинський І.П., доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України.

          Навчальний посібник підготовлений відповідно до програми дисципліни «Державно-громадянське партнерство у сфері соціального розвитку» та складається із чотирьох розділів, що відповідають змістовним модулям дисципліни. У посібнику висвітлені теоретичні, аналітичні матеріали щодо практичних основ державно-громадянського партнерства у сфері соціального розвитку.

          Навчальний посібник рекомендований широкому загалу фахівців із державного управління, представникам громадських та державних організацій, викладачам, аспірантам та студентам.

          Вітаємо шановних колег із виходом наукової праці та бажаємо міцного здоров’я, наснаги до праці, безлічі творчих ідей для подальших успіхів на науковій ниві!