18-20 жовтня 2017 року Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління провела, разом із міжнародними партнерами, ІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Членство у СОТ: перспективи наукових досліджень та міжнародного ринку технологій», що пройшла в Сінгапурі

                 

          18-20 жовтня 2017 року Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління провела, разом з Регіональною Академією Менеджмента (Казахстан), Європейським науковим фондом «Інститут інновацій» (Польща), Регіональним центром європейської інновації (Польща), Національним інститутом економічних досліджень (Грузія), Східно-європейським інститутом (Російська Федерація), Університетом економіки та підприємництва (Казахстан) та Таразським інноваційно-гуманітарним університетом (Казахстан),  ІІ міжнародну науково-практичну конференцію «Членство у СОТ: перспективи наукових досліджень та міжнародного ринку технологій», що пройшла в Сінгапурі.

              Від Асамблеї у конференції взяли участь її Президент – Романенко Євген Олександрович та Виконавчий директор Президії – Чаплай Ірина Віталіївна.

              Учасниками заходу були науковці, представники органів державної влади, громадськість, молодь з Казахстану, Сполучених Штатів Америки, а, також, ряду країн Європи (ФРН, Україна, Білорусь) і Азії (Індія, Ізраїль, Грузія, Киргизстан).

              У вітальних промовах представників органів публічної влади пролунали слова щодо необхідності інтеграції до світового економічного співтовариства та було висловлено сподівання на подальше забезпечення дієвих механізмів правового захисту інвестицій та інновацій, творчого і наукового потенціалу.

             На заході були представлені доповіді, що дали хорошу теоретичну базу для поліпшення якості діяльності підприємств і організацій різних сфер науки.

            Присутні відзначили, що, на сьогоднішній день, Існують три основні вигоди від членства в СОТ: а) зміцнення заходів економічної політики всередині країни і інститутів по здійсненню міжнародної торгівлі товарами і послугами, що є попередньою вимогою для завершення вступу до СОТ; б) полегшений і гарантований доступ на основні експортні ринки і в) доступ до механізмів СОТ з врегулювання торговельних суперечок.

          За результатами роботи науково-практичної конференції буде опубліковане видання тез доповідей та повідомлень окремим збірником.

          Дізнайтесь більше інформації на сайті: http://www.regionacadem.org/