Участь керівництва Асамблеї у V Міжнародній заочній науково-практичній конференції на тему: «Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика»

            Картинки по запросу класичний приватний університет

         24 листопада 2017 р.  Президент Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління – Романенко Євген Олександрович та Виконавчий директор Президії Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління  – Чаплай Ірина Віталіївна взяли участь у V Міжнародній заочній науково-практичній конференції на тему: «Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика». Наукова конференція відбулася на базі Класичного приватного університету.

          Метою проведення конференції було обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем, пов’язаних із формуванням ефективних механізмів державного управління та менеджменту.

         Напрацьовані, за результатами проведення конференції, пропозиції, в подальшому, слугуватимуть основою для удосконалення й розробки напрямів щодо впровадження новітнього вітчизняного та зарубіжного досвіду в діяльності підприємств, установ, органів державної влади й місцевого самоврядування.

        В цілому, проведення конференції сприяло розвитку наукових, професійних та ділових контактів між управлінцями України й інших держав.

        Детальніше про захід Ви можете дізнатися на офіційному сайті Класичного приватного університету: http://www.zhu.edu.ua/