Під егідою Міжрегіональної академії управління персоналом, опублікована монографія «Взаємодія церкви та суспільства в умовах процесів глобалізації»

           Картинки по запросу новые книги

         Під егідою Міжрегіональної академії управління персоналом, опублікована монографія «Взаємодія церкви та суспільства в умовах процесів глобалізації». До складу авторського колективу монографії увійшли:  Протоієрей Мартишин Діонісій та Священник Бочков Павло.

          Вказана монографія рецензована знаними українськими науковцями та церковними діячами: Кризиним Ярославом Васильовичем – Архімандритом, доктором богословських наук, професором; Головатим Михайлом Федоровичем – доктором політичних наук, професором,  Проректором Міжрегіональної академії управління персоналом з наукової та виховної роботи, Заслуженим працівником народної освіти України; Романенком Євгеном Олександровичем – доктором наук з державного управління, професором, завідуючим кафедри публічного адміністрування Міжрегіональної академії управління персоналом, Заслуженим юристом України.

        Праця присвячена теоретичним та практичним питанням взаємодії Української Православної церкви та сучасного українського суспільств. У ній розглянуто історичний генезис державно-церковних відносин, особливості розвитку Української Православної церкви, шляхи взаємовідносин Церкви та держави, в умовах глобалізації.

       Монографія – закінчене богословсько-політологічне дослідження, що може бути цікавим та корисним для викладачів соціального вчення Церкви, політології та інших суспільних наук.

       Вітаємо авторський колектив з успішним виходом у світ монографії «Взаємодія церкви та суспільства в умовах процесів глобалізації» та бажаємо їм наснаги в подальшій роботі.