Оголошення

                        Image

 

 

 

Шановні колеги!

В рамках співпраці з Казахським національним університетом імені аль-Фарабі – провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом Казахстану, інформуємо, що у другій половині 2018 року буде виданий 15 номер збірника «Қазақстандағи PR және БАҚ. Ғилимі еңбеқтер жінағи »-« PR та ЗМІ в Казахстані. Збірник наукових праць »при центрі ЮНЕСКО з журналістики та комунікації і кафедрі ЮНЕСКО, міжнародної журналістики і медіа в суспільстві КазНУ ім. аль-Фарабі
На конкурсній основі приймаються наукові роботи  казахською, російською, англійською, німецькою мовами.
Термін здачі статей в 15 номер по 31 травня 2018 р
Збірники наукових статей виходять 2 рази в рік.
У березні 2018 вийшов у світ 14 номер збірника «Қазақстандағи PR және БАҚ. Ғилимі еңбеқтер жінағи »-« PR та ЗМІ в Казахстані. Збірник наукових праць”. Збірник був присвячений просуванню ЮНЕСКО і Цілям сталого розвитку.
У 14 номері – статті українською, російською, англійською та киргизькою мовами з Казахстану, Росії, України, Киргизстану, Швейцарії.
Вимоги, що пред’являються до статей:
Тексти обсягом не більше 7 сторінок представляються в електронній версії в редакторі Microsoft Word або в сумісних з ним, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, одинарний інтервал.
Текст повинен бути відредагований і підписаний автором із зазначенням П.І.Б. повністю, ступені і звання, місця роботи і посади, телефонів, країни.
В кінці статті – список літератури, оформлений відповідно до ГОСТу 7.1-2003.
Обов’язково додаються: ключові слова, резюме українською, російською та англійською мовами.
Роботи здавати на електронну адресу:
[email protected]
[email protected]