Національній академії державного управління при Президентові України виповнилося 25 років!

Національна академія державного управління при Президентові ...

 

Вітаємо керівництво,  співробітників, професорсько-викладацький склад, слухачів та студентів Національної академії державного управління при Президентові України із 25-річчям із дня заснування!

НАДУ при Президентові України  – не лише одна із найавторитетніших наукових установ країни у галузі державного управління, але й найважливіший центр інноваційних досліджень та інтелектуальної культури, колиска української державності, яка має високу репутацію у країні та далеко за її межами.

У скарбниці НАДУ є помітні наукові публікації, що читаються з цікавістю та обговорюються; основні міжнародні наукові форуми, які неодноразово збирали гостей із багатьох континентів; почесні національні та міжнародні нагороди. Головне багатство Національної академії – звичайно, її талановиті вчені, досвідчені, молоді дослідники – справжні нащадки тисячолітньої традиції державно-управлінської та суспільно-політичної думки України та ті, хто сьогодні обіймають високі керівні посади у нашій державі.

Вітаємо з цим славним ювілеєм та бажаємо здоров’я, удачі і благополуччя на довгі літа всім працівникам Національної академії, усім тим, чия доля пов’язана з її діяльністю, а, також, тим, хто навчався в аспірантурі та докторантурі , захистив свої дисертації, обговорював свої наукові праці!

 

З повагою, 

Президент Всеукраїнської Асамблеї

докторів наук з державного управління                       Є.О. Романенко