Нагадуємо, що Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління виступає організатором ІІ Міжнародної наукової конференції на тему «Science and Global Studies», яка відбудеться 31 березня 2020 року та запрошуємо до участі у заході!

Результат пошуку зображень за запитом конференція

Шановні колеги!

 

Нагадуємо, що Всеукраїнська Асамблея докторів наук з державного управління виступає організатором ІІ Міжнародної наукової конференції на тему «Science and Global Studies», яка відбудеться 31 березня 2020 року та запрошуємо до участі у заході.

Також, співорганізаторами заходу є: Central European Education Institute (Братислава, Словакія), Батумський навчальний університет навігації (Батумі, Грузія), Національний інститут економічних досліджень (Батумі, Грузія), Регіональна Академія Менеджменту (Казахстан) та Видавничий дім«Інтернаука» (Київ, Україна).

Учасники отримають Сертифікат учасника. Сертифікат конференції може вважатися документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції в країні, яка входить до ОЕСР та/або ЄС згідно Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти  і науки України від 14.01.2016 № 13.

Кінцевий термін прийому матеріалів: 30 березня 2020 р.

Завантажити інформаційний лист можна тут.

 

З повагою,
Голова організаційного комітету конференції,
доктор наук із державного управління, професор        Є.О. Романенко