З Днем Святої Трійці!

Вітання Євгена Олександровича Романенка із Трійцею! | Громадська ...

 

Шановні колеги!

 

Вітаю вас з днем Святої Трійці!

Вперше Трійцю вирішили святкувати апостоли, які були учнями Сина Божого. Цим святковим днем вони хотіли увіковічити велику подію, коли на них зійшов Святий Дух. На той момент, вони вже 50 днів молилися в Сіонській світлиці. Відтак, на цьому місці виник перший християнський храм.
Апостоли, після сходження Святого Духа, знайшли здатність говорити різними мовами світу, щоб нести слово Боже в різні країни. Що цікаво, учні навчилися зцілювати і передбачати майбутнє. Апостоли ж виконали своє призначення і вирушили по світу розповідати про життя Господнє і його болісну смерть за гріхи всього людства.
Вперше, офіційно Трійцю вирішили святкувати в 381 році, коли в Константинополі був скликаний II Вселенський собор, де затвердили догмат про рівність всіх Божих осіб. Стародавні слов’яни звернули увагу на Трійцю лише через 300 років після хрещення Русі, в кінці XIII – початку XIV століть.

У це світле свято бажаю всім миру в душі, достатку в домі, чистих прагнень і помислів, а, також, теплоти та гармонії з близькими.

Нехай Господь береже вас і ваших близьких від бід, завжди веде по вірному шляху і допомагає у здійсненні всіх надій і благих починань!

 

 

З повагою,

Президент Асамблеї, доктор наук із державного управління,

професор                                     Є.О. Романенко