Вітання Романенка Євгена Олександровича із Великоднем!

Привітання з Великоднем 2020: найкращі вітання з Пасхою ...

Дорогі колеги!

Вітаю вас з великим і радісним святом – із Великоднем!

У християнській вірі Великдень символізує очищення від гріхів, оновлення і святкується на честь воскресіння Христа, який віддав своє життя для спокутування гріхів людства. Дата Великодня щороку змінюється, але обчислюється завжди за одним правилом: це неділя після першого повного місяця, який настав після дня весняного раводенствія. Згідно з біблейськими писаннями, саме в цей день Ісус Христос воскрес після страти. У ніч на неділю, жінки виявили, що тіло Спасителя зникло з гробниці. До них з’явився янгол і сповістив про те, що Христос воскрес із мертвих і спокутував гріхи всього людства перед Господом.

Таким чином, Великдень – це фундамент нашої віри, наріжний камінь покладений в основу нашої надії на порятунок. Це джерело сили і перетворення нашого життя, яке наповнює наше існування у цьому світі змістом, дає віру в майбутнє.

У цей день бажаю всім допомоги Божої і Божого благословення, здоров’я, спокою і достатку, щастя і благополуччя. Нехай в наших сім’ях завжди панує любов і взаєморозуміння, а в душах – безсмертна пасхальна радість. Нехай ця радість зміцнює в наших серцях віру, надію, любов і до Бога, і до всіх людей, які навколо нас.

З повагою, 

Президент Асамблеї,         

доктор наук з державного управління,

професор,

Заслужений юрист України                    Є.О. Романенко