Вітання Президента Асамблеї з Днем народження Ващенку Костянтину Олександровичу – Голові Національного агентства України з питань державної служби

Похожее изображение

Шановний Костянтине Олександровичу!

 

            Прийміть щирі вітання з Вашим Днем народження!

           За роки відповідальної роботи на посаді  голови Національного агентства України з питань державної служби Ви домоглися великих успіхів в реалізації потенціалу державного управління, вирішенні нагальних завдань, спрямованих на його розвиток, заслужили високий авторитет і повагу своєю багаторічною діяльністю, професіоналізмом, активною життєвою позицією, працездатністю.

         Талановитий керівник і проникливий політик, сьогодні Ви втілюєте в життя нові проекти, спрямовані на процвітання державної служби в Україні.

       У цей знаменний день бажаю Вам здоров’я, щастя, невичерпного оптимізму, мудрості і терпіння, правильних рішень і перспективних проектів, надійних помічників і люблячих близьких!

       Миру і безхмарного неба!

       Нехай на протязі всього життя Вас супроводжують удача, успіх і визнання!

 

      З повагою,

Президент, Завідувач кафедри публічного адміністрування  МАУП, Голова спеціалізованої вченої ради щодо захисту кандидатських дисертацій з державного управління МАУП, д-р. наук з держ. упр., професор, Заслужений юрист України                                                                    

 

 

 

 

 Євген Олександрович  Романенко