Вітання Президента Асамблеї з Днем знань!

Свято Останнього дзвінка: звідки пішла традиція – ЧЕline |

Шановні учні та студенти, вчителі та батьки!

 

Вітаю вас зі святом – Днем знань!

Це свято об’єднує людей, пробуджує добрі почуття та світлі спогади. Пам’ять багатьох з нас зберігає щасливі події дитинства та юності: перша шкільна лінійка, передчуття зустрічі з однокласниками, смуток прощання зі школою, вступу в доросле життя. І, як правило, обличчя однолітків та вчителів запам’ятовуються яскраво і чітко.

1 вересня – чудова нагода висловити слова подяки викладачам, чия професія поєднує в собі найкращі людські якості, а активна громадянська позиція відіграє надзвичайно важливу роль у формуванні майбутнього нашої країни.

У навчанні, обраній праці, громадському житті, необхідно прагнути до моральних цінностей, вчитися відповідальності, працьовитості та людяності, радувати своїх вчителів та батьків добрими справами, перемогами та досягненнями.

Щиро бажаю, щоб підростаюче покоління  знайшло своє призначення, проявило себе в корисній справі, вибрало потрібну професію та застосувало знання та вміння на благо суспільства та держави.

Нехай кожен навчальний день приносить успіх і задоволення, радість від знань та творчості, віру у власні сили, здійснення усіх планів!

Здоров’я, добробуту, успішних занять у новому навчальному році!

 

З повагою,

Президент Асамблеї                     Є.О. Романенко