Вийшов № 9(11) 2022 журналу ГО “ВАДНД” категорії Б з державного управління, права, економіки та педагогіки «Наукові інновації та передові технології»

4B4612FD-DDBC-48A1-9382-B48CDC36F4E3

 

🇺🇦 ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!🇺🇦

У рамках роботи Видавничої групи “Наукові перспективи” вийшов № 9(11) 2022 журналу категорії Б з державного управління, права, економіки та педагогіки «Наукові інновації та передові технології».

Засновник та видавець наукового видання – громадська організація”Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління” .

Випуск можна завантажити тут.

Цей випуск видання представлений цікавими і змістовними статтями українських та зарубіжних учених і експертів, які є прологом до подальших фахових наукових дискусій з питань: обґрунтування значення тренінгових технологій у формуванні екологічної компетентності майбутніх учителів біології у процесі фахової підготовки; забезпечення головних тенденцій розвитку ринку інформаційних послуг на глобальному рівні у сучасній економіці; висвітлення діяльності громадської діячки Поділля О. Пащенко у царині розбудови початкової та середньої ланок освіти на Кам’янеччині в період Української революції 1917–1921 рр.; дослідження педагогічних особливостей технології спортивних ігор у створенні індивідуальної освітньої моделі.

Запрошуємо до співробітництва.

З метою отримання більш детальної інформації, будь ласка, завітайте на сайт видання: http://perspectives.pp.ua/index.php/nauka/index