Асамблея – співорганізатор І міжнародної науково-практичної конференції: “Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад”

              Картинки по запросу Національному університеті водного господарства та природокористування

            20 жовтня 2017 р. у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася І міжнародна науково-практична конференція: “Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад”, співорганізатором якої виступила Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління.

              Мета конференції – розгляд фундаментально-прикладних і методичних питань функціонування і розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні.

              У конференції взяли участь понад 100 державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, науковців, експертів, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів, здобувачів, представників громадських організацій.

             На конференції відбулось обговорення проблем економічних аспектів децентралізації в Україні,  публічного адміністрування та правовового забезпечення реформи децентралізації, в умовах глобалізаційних процесів.

            На конференцію подали свої матеріали педагогічні працівники, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, науковці, журналісти, представники міжнародних інституцій і т.д.

            В цілому, захід покликаний сприяти розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні та створенню демократичного середовища для їх функціонування.

            Від Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління у конференції взяли участь д-р. наук з держ. упр., професор Романенко Євген Олександрович та канд. наук з держ. упр. Чаплай Ірина Віталіївна.