Почетные награды и отличия

Медаль «За вагомий внесок у розвиток науки державного управління»

 

Медаллю нагороджуються визначні науковці, державні та громадські діячі, які внесли значний вклад у розвиток освіти та науки державного управління, як в Україні, так і закордоном.

Також, представленими до нагородження можуть бути керівники, або представники міжнародних організації, вітчизняних чи зарубіжних університетів, міністерств чи відомств, а, також державних установ та організацій, які сприяли розвитку престижу галузі науки публічного адміністрування.

 

 

Нагрудний знак «Почесний доктор наук Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління»

 

 

Нагрудним знаком нагороджуються визначні доктори наук, які мають значні заслуги в галузі науки публічного адміністрування як результат здійснення суспільно-значущої, меценатської діяльностей, що сприяла розширенню простору освітніх, соціальних та культурних зв’язків науковців даної галузі і поглибленню інноваційних основ науки та освіти, в цілому.

 

Нагрудний знак «Почесний професор Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління»

 

Нагрудним знаком нагороджуються видатні професори, які мають значні досягнення в галузі науки публічного адміністрування, створили наукову школу, активно беруть участь в розробці і реалізації інноваційних освітніх проєктів, адекватних сучасним реаліям суспільного й культурного розвитків.

 

 

Диплом Почесного кандидата наук з державного управління Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

 

Дипломом нагороджуються відомі кандидати наук, які мають заслуги в галузі науки публічного адміністрування, що сприяє розробці практико-орієнтованих основ наукового, методичного забезпечень безперервного освітнього та наукового процесів.

 

 

 

 

Диплом Почесного доктора філософії Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

 

Дипломом нагороджуються відомі доктори філософії за фундаментальні і прикладні наукові дослідження у галузі публічного адміністрування, мають роботи, що проводяться у рамках міжнародних міжвідомчих і галузевих науково-технічних програм.

 

 

Диплом Почесного доцента Всеукраїнської асамблеї докторів наук з державного управління

 

Дипломом нагороджується відомі доценти, які беруть активну участь в науково-методичному забезпеченні навчального процесу у галузі науки публічного адміністрування, створили інноваційні навчально-методичні посібники, програми, мають авторські свідоцтва.